Turnaj Bar Chopper cup aktuálně od 2.9.2022

Bar Chopper cup 13 kolák

V Pátek 07.10.2022

6. kolo

od 19:00 hod.

Průběžné pořadí Bar Chopper cup
13 kolák po 5. kole
k 30.09.2022
Pořadí a jméno odehrál body 115 piv 8 000 Kč
turnajů nebo panák
1. Robert Kadubec 5 669 18 1400
2. Blanka Kadubcová 5 609 16 + 7 ž1 1200+400 ž1
3. Josef Pekař 5 429 14 1000
4. Pavel Raška 5 389 12 800
5. Michal Malota 4 359 10 700
6. Miloslav Holínek 5 329 8 600
7. Lenka Koželuhová 3 317 7 + 5 ž2 500+300 ž2
8. Michal Březovják 2 306 6 400
9. Petr Šopík 2 272 5 300
10. Michal Vitásek 2 270 4 200
11. David Zapletal 3 223    
12. Michal Vičík 4 219    
13. Jana Černohorská 4 173 3 ž3 200 ž3
14. Pavla Šopíková 3 165    
15. Walter Skála 1 156    
16. Veronika Dostálková 2 107    
17. Viktor Skřivánek 2 106    
18. Petr Urbánek 2 90    
19. Nikola Višněvský 1 76    
20.-21. Tomáš Burian 1 70    
20.-21. Michal Fiala 2 70    
22.-25. Milan Šostek 1 56    
22.-25. Gertruda Vinklárková 1 56    
22.-25. Adam Peška 1 56    
22.-25. Eliška Smékalová 1 56    
26. Petr Podškubka 1 53    
27. Jiří Mekyska 1 36    

 

 

30.09.2022   5. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Blanka Kadubcová 173
2. Lenka Koželuhová 153
3. Robert Kadubec   133
4. Michal Malota   113
5.-6. Pavel Raška   93
5.-6. David Zapletal   93
7.-8. Josef Pekař   73
7.-8. Veronika Dostálková 73
9.-12. Jana Černohorská 53
9.-12. Miloslav Holínek 53
9.-12. Pavla Šopíková 53
9.-12. Petr Podškubka 53
13.-16. Michal Vičík   33

 

 

23.09.2022   4. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Robert Kadubec   150
2. Michal Bžezovják   130
3. Blanka Kadubcová 110
4. Pavel Raška   90
5.-6. Tomáš Burian   70
5.-6. Lenka Koželuhová 70
7.-8. Miloslav Holínek   50
7.-8. Viktor Skřivánek   50
9.-12. Jana Černohorská 30
9.-12. Josef Pekař   30

 

 

16.09.2022   3. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Michal Březovják   176
2. Walter Skála   156
3. Blanka Kadubcová 136
4. Robert Kadubec   116
5.-6. Michal Malota   96
5.-6. Petr Šopík   96
7.-8. Michal Vičík   76
7.-8. Josef Pekař   76
9.-12. David Zapletal   56
9.-12. Adam Peška 56
9.-12. Eliška Smékalová 56
9.-12. Pavel Raška 56
13.-16. Pavla Šopíková   36
13.-16. Michal Fiala   36
13.-16. Miloslav Holínek   36
13.-16. Jana Černohorská 36

 

 

09.09.2022   2. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Petr Šopík   176
2. Josef Pekař   156
3. Miloslav Holínek   136
4. Robert Kadubec   116
5.-6. Pavel Raška   96
5.-6. Michal Vitásek   96
7.-8. Pavla Šopíková   76
7.-8. Nikola Višněvský   76
9.-12. Milan Šostek   56
9.-12. Blanka Kadubcová 56
9.-12. Viktor Skřivánek 56
9.-12. Gertruda Vinklárková 56
13.-16. Michal Malota   36
13.-16. Michal Vičík   36
13.-16. Petr Urbánek   36
13.-16. Jiří Mekyska 36

 

 

02.09.2022   1. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Michal Vitásek   174
2. Robert Kadubec   154
3. Blanka Kadubcová 134
4. Michal Malota   114
5.-6. Josef Pekař   94
5.-6. Lenka Koželuhová 94
7.-8. David Zapletal   74
7.-8. Michal Vičík   74
9.-12. Petr Urbánek   54
9.-12. Miloslav Holínek   54
9.-12. Jana Černohorská 54
9.-12. Pavel Raška 54
13.-16. Michal Fiala   34
13.-16. Veronika Dostálková 34