Turnaje Bar Chopper cup aktuálně Březen2019=Květen2019

Navýšili jsme odměny na 130 piv a 8700 Kč
 
Průběžné pořadí Bar Chopper cup
Březen – Květen
k 17.05.2019
Pořadí a jméno odehrál body 130 piv 8 700 Kč
turnajů nebo panák
1. Robert Kadubec 10 1322 20 1200
2. Blanka Kadubcová 11 1132 17 + 8 ž1 1100 + 400 ž1
3. Michal Kučera 8 1072 15 1000
4. Walter Skála 6 966 13 900
5. Petr Šopík 9 955 11 800
6. Michal Malota 9 809 9 700
7. Zoltán Demkovič 8 723 7 600
8. Miloslav Holínek 11 652 6 500
9. Pavla Šopíková 9 595 5 + 6 ž2 400 + 300 ž2
10. Lenka Koželuhová 10 579 4 + 4 ž3 300 + 200 ž3
11. Viktor Skřivánek 5 475 3 200
12. Michal Vičík 7 446 2 100
13. Petr Štětkář 8 383    
14. Roman Novosád 5 378    
15. Petr Urbánek 5 373    
16. Lukáš Spáčil 6 352    
17. Petr Šerý 3 207    
18. Martin Kliment 1 198    
19. Pavel Raška 3 189    
20.-21. Jaroslav Kovařík ml. 1 156    
20.-21. Milan Frýza 2 156    
22. Milan Březík 2 125    
23. Marek Ploc 2 124    
24. Petr Štancl 1 95    
25. Zdeněk Barvíř 2 94    
26. Ladislav Ďujík 2 90    
27. Hana Plocová 2 84    
28. Pavla Jurigová 1 78    
29. Tomáš Gorc 1 58    
30. Jiří Fegut ml. 1 36    
31. David Pavlačka 1 30    
 
 
 
17.05.2019   11kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Walter Skála   174
2. Zoltán Demkovič 154
3. Robert Kadubec   134
4. Petr Šopík   114
5.-6. Michal Kučera   94
5.-6. Michal Malota   94
7.-8. Miloslav Holínek   74
7.-8. Pavla Šopíková   74
9.-12. Marak Ploc   54
9.-12. Blanka Kadubcová   54
9.-12. Lenka Koželuhová   54
9.-12. Michal Vičík   54
13.-16. Hana Plocová   34
13.-16. Petr Štětkář   34
 
 
 
10.05.2019   10kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Walter Skála 150
2. Blanka Kadubcová 130
3. Michal Malota   110
4. Lenka Koželuhová   90
5.-6. Miloslav Holínek   70
5.-6. Marek Ploc   70
7.-8. Hana Plocová   50
7.-8. Petr Urbánek   50
9.-12. Petr Štětkář   30
9.-12. David Pavlačka   30
 
 
 
03.05.2019   9. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Michal Kučera   127
2. Blanka Kadubcová 107
3. Robert Kadubec   87
4. Milan Březík   67
5.-6. Miloslav Holínek   47
5.-6. Petr Štětkář   47
7.-8. Lenka Koželuhová   27
 
 
 
26.04.2019   8. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Robert Kadubec   173
2. Michal Kučera 153
3. Pavla Šopíková   133
4. Blanka Kadubcová   113
5.-6. Petr Šopík   93
5.-6. Viktor Skřivánek   93
7.-8. Michal Vičík   73
7.-8. Lenka Koželuhová   73
9.-12. Miloslav Holínek   53
9.-12. Michal Malota   53
9.-12. Petr Urbánek   53
9.-12. Zoltán Demkovič   53
13.-16. Petr Štětkář   33
 
 
 
12.04.2019   7. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Michal Malota 152
2. Petr Šopík 132
3. Robert Kadubec   112
4. Blanka Kadubcová   92
5.-6. Michal Vičík   72
5.-6. Petr Štětkář   72
7.-8. Lenka Koželuhová   52
7.-8. Lukáš Spáčil   52
9.-12. Miloslav Holínek   32
9.-12. Pavla Šopíková   32
9.-12. Viktor Skřivánek   32
9.-12. Ladislav Ďujík   32
 
 
 
05.04.2019   6. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Viktor Skřivánek   176
2. Michal Kučera 156
3. Robert Kadubec   136
4. Petr Urbánek   116
5.-6. Petr Šopík   96
5.-6. Blanka Kadubcová   96
7.-8. Miloslav Holínek   76
7.-8. Roman Novosád   76
9.-12. Lenka Koželuhová   56
9.-12. Pavla Šopíková   56
9.-12. Zoltán Demkovič   56
9.-12. Petr Šerý   56
13.-16. Pavel Raška   36
13.-16. Jiří Fegut ml.   36
13.-16. Zdeněk Barvíř   36
13.-16. Petr Štětkář   36
 
 
 
29.03.2019   5. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Blanka Kadubcová 198
2. Michal Kučera 178
3. Robert Kadubec   158
4. Viktor Skřivánek   138
5.-6. Lenka Koželuhová   118
5.-6. Petr Šopík   118
7.-8. Petr Šerý   98
7.-8. Michal Malota   98
9.-12. Zoltán Demkovič   78
9.-12. Petr Urbánek   78
9.-12. Pavla Šopíková   78
9.-12. Roman Novosád   78
13.-16. Miloslav Holínek   58
13.-16. Milan Březík   58
13.-16. Petr Štětkář   58
13.-16. Milan Frýza   58
17.-24. Michal Vičík   38
17.-24. Lukáš Spáčil   38
 
 
 
22.03.2019   4. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Walter Skála   173
2. Petr Šopík 153
3. Michal Kučera   133
4. Zoltán Demkovič   113
5.-6. Robert Kadubec   93
5.-6. Blanka Kadubcová   93
7.-8. Michal Malota   73
7.-8. Petr Štětkář   73
9.-12. Pavla Šopíková   53
9.-12. Roman Novosád   53
9.-12. Petr Šerý   53
9.-12. Miloslav Holínek   53
13.-16. Lukáš Spáčil   33
 
 
 
15.03.2019   3. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Walter Skála   175
2. Robert Kadubec 155
3. Michal Kučera   135
4. Roman Novosád   115
5.-6. Zoltán Demkovič   95
5.-6. Petr Štancl   95
7.-8. Petr Šopík   75
7.-8. Pavel Raška   75
9.-12. Michal Malota   55
9.-12. Pavla Šopíková   55
9.-12. Lukáš Spáčil   55
9.-12. Michal Vičík   55
13.-16. Miloslav Holínek   35
13.-16. Blanka Kadubcová   35
13.-16. Lenka Koželuhová   35
 
 
 
08.03.2019   2. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Martin Kliment   198
2. Blanka Kadubcová 178
3. Robert Kadubec   158
4. Zoltán Demkovič   138
5.-6. Walter Skála   118
5.-6. Michal Malota   118
7.-8. Milan Frýza   98
7.-8. Michal Vičík   98
9.-12. Pavla Jurigová   78
9.-12. Miloslav Holínek   78
9.-12. Lukáš Spáčil   78
9.-12. Pavel Raška   78
13.-16. Zdeněk Barvíř   58
13.-16. Pavla Šopíková   58
13.-16. Ladislav Ďujík   58
13.-16. Tomáš Gorc   58
17.-24. Petr Šopík   38
17.-24. Lenka Koželuhová   38
 
 

01.03.2019   1. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Walter Skála   176
2. Jaroslav Kovařík ml. 156
3. Petr Šopík   136
4. Robert Kadubec   116
5.-6. Michal Kučera   96
5.-6. Lukáš Spáčil   96
7.-8. Miloslav Holínek   76
7.-8. Petr Urbánek   76
9.-12. Michal Malota   56
9.-12. Pavla Šopíková   56
9.-12. Roman Novosád   56
9.-12. Michal Vičík   56
13.-16. Zoltán Demkovič   36
13.-16. Viktor Skřivánek   36
13.-16. Lenka Koželuhová   36
13.-16. Blanka Kadubcová   36