Turnaje Bar Chopper cup aktuálně Prosinec2018=Únor2019

Průběžné pořadí Bar Chopper cup
Prosinec – Únor
k 18.01.2019
Pořadí a jméno odehrál body 128 piv 7 500 Kč
turnajů nebo panák
1. Michal Kučera 6 880 20 1100
2. Michal Malota 7 555 17 1000
3. Petr Šopík 5 547 15 900
4.-5. Lukáš Spáčil 7 535 13 800
4.-5. Michal Vičík 7 535 11 700
6. Robert Kadubec 5 524 9 600
7. Roman Novosád 7 515 7 500
8.-9. Blanka Kadubcová 5 484 6 + 8 ž1 400 + 400 ž1
8.-9. Pavel Raška 5 484 5 300
10. Lenka Koželuhová 7 475 4 + 6 ž2 200 +300 ž2
11. Petr Urbánek 5 448 3 100
12. Tomáš Burian 4 383    
13. Milan Březík 6 379    
14. Walter Skála 2 374    
15. Petr Štancl 2 360    
16. Petr Štětkář 5 347    
17. Petra Kučerová 6 240 4 ž3 200 ž3
18. Petr Fojtík 2 236    
19. Viktor Skřivánek 3 187    
20. Marek Ploc 3 183    
21. Jakub Laciga 3 156    
22. Vladislav Kolařík 2 140    
23. Milan Frýza 2 136    
24. Hana Plocová 3 108    
25. Braňo Trenča 1 101    
26. Staňo Trenča 1 81    
27.-28. Petr Šerý 1 79    
27.-28. Vlastimil Zetík 1 79    
29. Nikola Pouchlá 1 56    
30.-31. Martin Burda 1 36    
30.-31. Ladislav Janeček 1 36    
 
 
 
18.01.2019   7. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Walter Skála   199
2. Michal Kučera   179
3. Petr Štancl   159
4. Petr Šopík   139
5.-6. Blanka Kadubcová   119
5.-6. Lenka Koželuhová   119
7.-8. Milan Březík   99
7.-8. Robert Kadubec   99
9.-12. Michal Vičík   79
9.-12. Roman Novosád   79
9.-12. Petr Šerý   79
9.-12. Vlastimil Zetík   79
13.-16. Jakub Laciga   59
13.-16. Petr Urbánek   59
13.-16. Petr Štětkář   59
13.-16. Michal Malota   59
17.-24. Lukáš Spáčil   39
17.-24. Petra Kučerová   39
17.-24. Vladislav Kolařík   39
 
 
 
11.01.2019   6. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Petr Štancl   201
2. Petr Urbánek   181
3. Michal Kučera   161
4. Petr Šopík   141
5.-6. Pavel Raška   121
5.-6. Blanka Kadubcová   121
7.-8. Vladislav Kolařík   101
7.-8. Braňo Trenča   101
9.-12. Staňo Trenča   81
9.-12. Michal Malota   81
9.-12. Michal Vičík   81
9.-12. Petr Fojtík   81
13.-16. Roman Novosád   61
13.-16. Lenka Koželuhová   61
13.-16. Lukáš Spáčil   61
13.-16. Petr Štětkář   61
17.-24. Milan Březík   41
17.-24. Jakub Laciga   41
17.-24. Hana Plocová   41
17.-24. Petra Kučerová   41
17.-24. Robert Kadubec   41
 
 
 
04.01.2019   5. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Walter Skála   175
2. Petr Fojtík   155
3. Pavel Raška   135
4. Roman Novosád   115
5.-6. Lukáš Spáčil   95
5.-6. Petr Štětkář   95
7.-8. Viktor Skřivánek   75
7.-8. Michal Vičík   75
9.-12. Michal Malota   55
9.-12. Milan Březík   55
9.-12. Tomáš Burian   55
9.-12. Petr Šopík   55
13.-16. Hana Plocová   35
13.-16. Marek Ploc   35
13.-16. Lenka Koželuhová   35
 
 
 
28.12.2018   4. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Lukáš Spáčil   176
2. Michal Kučera   156
3. Milan Frýza   136
4. Robert Kadubec   116
5.-6. Michal Malota   96
5.-6. Pavel Raška   96
7.-8. Tomáš Burian   76
7.-8. Viktor Skřivánek   76
9.-12. Petr Šopík   56
9.-12. Blanka Kadubcová   56
9.-12. Lenka Koželuhová   56
9.-12. Michal Vičík   56
13.-16. Petr Urbánek   36
13.-16. Martin Burda   36
13.-16. Petra Kučerová   36
13.-16. Roman Novosád   36
 
 
 
21.12.2018   3. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Michal Kučera   176
2. Blanka Kadubcová   156
3. Michal Malota   136
4. Robert Kadubec   116
5.-6. Marek Ploc   96
5.-6. Pavel Raška   96
7.-8. Tomáš Burian   76
7.-8. Michal Vičík   76
9.-12. Petr Štětkář   56
9.-12. Petr Urbánek   56
9.-12. Roman Novosád   56
9.-12. Milan Březík   56
13.-16. Petra Kučerová   36
13.-16. Lukáš Spáčil   36
13.-16. Lenka Koželuhová   36
13.-16. Ladislav Janeček   36
 
 
 
14.12.2018   2. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Tomáš Burian   176
2. Petr Šopík   156
3. Michal Vičík   136
4. Petr Urbánek   116
5.-6. Michal Kučera   96
5.-6. Lenka Koželuhová   96
7.-8. Petr Štětkář   76
7.-8. Milan Březík   76
9.-12. Michal Malota   56
9.-12. Nikola Pouchlá   56
9.-12. Jakub Laciga   56
9.-12. Petra Kučerová   56
13.-16. Roman Novosád   36
13.-16. Viktor Skřivánek   36
13.-16. Pavel Raška   36
13.-16. Lukáš Spáčil   36
 
 
 
07.12.2018   1. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Robert Kadubec   152
2. Roman Novosád   132
3. Michal Kučera   112
4. Lukáš Spáčil   92
5.-6. Michal Malota   72
5.-6. Lenka Koželuhová   72
7.-8. Marek Ploc   52
7.-8. Milan Březík   52
9.-12. Petra Kučerová   32
9.-12. Blanka Kadubcová   32
9.-12. Hana Plocová   32
9.-12. Michal Vičík   32