Turnaje Bar Chopper cup aktuálně Září2020=Únor2021

 

Bar Chopper cup 14 kolák

V Pátek 16.07.2021

14. kolo

od 20:00 hod.

 
Konečné pořadí Bar Chopper cup
14 kolák po 14. kole
k 16.07.2021
Pořadí a jméno odehrál body 108 piv 7 500 Kč
turnajů nebo panák
1. Petr Šopík 12 1481 18 1200
2. Michal Vičík 13 1053 16 1000
3. Walter Skála 7 1009 14 900
4. Michal Malota 13 893 12 800
5. Miloslav Holínek 14 777 10 700
6. Viktor Skřivánek 10 694 8 600
7. Hana Plocová 10 508 6 + 6 ž1 500 + 400 ž1
8. Marek Ploc 6 451 5 400
9. Pavla Šopíková 6 329 4 + 4 ž2 300 + 300 ž2
10. Lenka Koželuhová 5 324 3 + 2 ž3 200 + 200 ž3
11. David Pavlačka 5 280    
12. Michal Kučera 3 268    
13. Robert Kadubec 2 243    
14. Petr Štancl 2 223    
15. Blanka Kadubcová 2 203    
16. Petr Urbánek 3 199    
17. Jakub Ševčík 2 165    
18. David Zapletal 2 148    
19. Rostislav Kundrát 3 141    
20. Michal Vitásek 1 132    
21. Zdeněk Výsmek 1 130    
22. Markéta Holínková 3 114    
23. Milan Šostek 1 95    
24. Petr Štětkář 1 94    
25. Vlastimil Hastík 1 90    
26. Hana Pavlačková 2 84    
27. Tomáš Zajíček 1 72    
28.-29. Veronika Dostálková 1 55    
28.-29. Ladislav Janeček 1 55    
30. Jiří Mekyska 1 35    
31. Lukáš Spáčil 1 34    
32. Zoltán Demkovics 1 32    
34. Hrdina Kilián 1 30    
 
 
 
16.07.2021   14 kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Walter Skála   174
2. Petr Šopík   154
3. Michal Vičík     134
4. Viktor Skřivánek   114
5.-6. Michal Malota   94
5.-6. Petr Štětkář   94
7.-8. Miloslav Holínek   74
7.-8. Lenka Koželuhová 74
9.-12. Markéta Holinková 54
9.-12. Hana Pavlačková   54
9.-12. Marek Ploc 54
9.-12. Pavla Šopíková   54
13.-16. Lukáš Spáčil   34
13.-16. Hana Plocová   34
 
 
 
09.07.2021   13 kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Walter Skála   150
2. Petr Šopík   130
3. Michal Malota   110
4. Michal Vičík   90
5.-6. Viktor Skřivánek   70
5.-6. Petr Štancl   70
7.-8. Hana Plocová   50
7.-8. David Pavlačka   50
9.-12. Hana Pavlačková   30
9.-12. Miloslav Holínek   30
 
 
 
02.07.2021   12 kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Michal Malota   128
2. Petr Šopík   108
3. Hana Plocová   88
4. Viktor Skřivánek   68
5.-6. Miloslav Holínek   48
5.-6. Pavla Šopíková   48
7.-8. Markéta Holínková 28
7.-8. Michal Vičík   28
 
 
 
25.06.2021   11 kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Walter Skála   175
2. Petr Šopík   155
3. Lenka Koželuhová     135
4. Michal Vičík   115
5.-6. Milan Šostek   95
5.-6. Hana Plocová   95
7.-8. Petr Urbánek   75
7.-8. David Zapletal   75
9.-12. David Pavlačka   55
9.-12. Miloslav Holínek   55
9.-12. Veronika Dostálková 55
9.-12. Ladislav Janeček   55
13.-16. Michal Malota   35
13.-16. Pavla Šopíková   35
13.-16. Jiří Mekyska   35
 
 
 
18.06.2021   10 kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Petr Šopík   152
2. Miloslav Holínek   132
3. Michal Malota   112
4. David Pavlačka   92
5.-6. Pavla Šopíková   72
5.-6. Tomáš Zajíček   72
7.-8. Viktor Skřivánek   52
7.-8. Marek Ploc   52
9.-12. Markéta Holínková 32
9.-12. Lenka Koželuhová 32
9.-12. Hana Plocová   32
9.-12. Michal Vičík   32
 
 
 
11.06.2021   9. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Petr Šopík   173
2. Petr Štancl   153
3. Jakub Ševčík   133
4. Michal Vičík   113
5.-6. Petr Urbánek   93
5.-6. Marek Ploc   93
7.-8. Viktor Skřivánek   73
7.-8. David Zapletal   73
9.-12. David Pavlačka   53
9.-12. Miloslav Holínek   53
9.-12. Hana Plocová   53
9.-12. Pavla Šopíková   53
13.-16. Michal Malota   33
 
 
 
04.06.2021   8. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Walter Skála   150
2. Zdeněk Výsmek   130
3. Michal Kučera   110
4. Vlastimil Hastík   90
5.-6. Hana Plocová   70
5.-6. Miloslav Holínek   70
7.-8. Michal Vičík   50
7.-8. Michal Malota   50
9.-12. David Pavlačka   30
9.-12. Hrdina Kilián   30
 
 
 
11.12.2020   7. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Walter Skála   127
2. Petr Šopík   107
3. Michal Vičík   87
4. Pavla Šopíková   67
5.-6. Miloslav Holínek   47
5.-6. Viktor Skřivánek   47
7.-8. Michal Malota   27
 
 
 
04.12.2020   6. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Walter Skála   84
2. Petr Šopík   64
3. Viktor Skřivánek   44
4. Miloslav Holínek   24
 
 
 
02.10.2020   5. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Walter Skála   149
2. Petr Šopík   129
3. Michal Vičík   109
4. Miloslav Holínek   89
5.-6. Marek Ploc   69
5.-6. Michal Malota   69
7.-8. Rostislav Kundrát   49
7.-8. Viktor Skřivánek   49
9.-12. Hana Plocová   29
 
 
 
25.09.2020   4. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Viktor Skřivánek   106
2. Michal Malota   86
3. Michal Vičík   66
4. Rostislav Kundrát   46
5.-6. Hana Plocová   26
5.-6. Miloslav Holínek   26
 
 
18.09.2020   3. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Petr Šopík   106
2. Michal Kučera   86
3. Michal Malota   66
4. Rostislav Kundrát   46
5.-6. Miloslav Holínek   26
5.-6. Michal Vičík   26
 
 
11.09.2020   2. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Blanka Kadubcová   151
2. Michal Vičík   131
3. Petr Šopík   111
4. Robert Kadubec   91
5.-6. Viktor Skřivánek   71
5.-6. Marek Ploc   71
7.-8. Lenka Koželuhová   51
7.-8. Michal Malota   51
9.-12. Hana Plocová   31
9.-12. Petr Urbánek   31
9.-12. Miloslav Holínek   31

 

04.09.2020   1. kolo
         
Pořadí a jméno   body
1. Robert Kadubec   152
2. Michal Vitásek   132
3. Marek Ploc   112
4. Petr Šopík   92
5.-6. Miloslav Holínek   72
5.-6. Michal Kučera   72
7.-8. Blanka Kadubcová   52
7.-8. Michal Vičík   52
9.-12. Michal Malota   32
9.-12. Jakub Ševčík   32
9.-12. Lenka Koželuhová   32
9.-12. Zoltán Demkovics 32