h r a j e m e   n a   6   t e r č í ch  s  el. p o č í t á n í m

 

Příští steelový turnaj Open Zlín Bar Chopper

O  p  e  n

V úterý 11.10.2022

od 18:00 hod.

 
 
Průběžné pořadí 8 kolák
Jackpot po 2. kole   1 163,00 Kč    
 
Pořadí a jméno odehrál body Odměny Odměny
turnajů %
1. Ondřej Fryštacký 2 251 40 % 465 Kč
2. Ivo Šmeidler 2 211 30 % 249 Kč
3. Jakub Skácel 2 171 20 % 233 Kč
4. Michal Vitásek 2 151    
5. Roman Fryštacký 1 136    
6.-7. Petr Šopík 2 131    
6.-7. Walter Skála 2 131    
8. David Zapletal 2 111    
9. Martin Kliment 1 96    
10. Ondřej Kubík 1 95    
11.-12. Markéta Fryštacká 2 91 10 % 116 Kč
11.-12. Richard Kanyza 2 91    
13.-14. Andrej Chardikov 1 76    
13.-14. Michal Březovják 1 76    
15. Marcel Chudárek 1 56    
16.-18. Tomáš Jirchař ml. 1 55    
16.-18. Václav Vlachynský 1 55    
16.-18. Lukáš Pfeiler 1 55    
19.-20. Pavla Jurigová 1 36    
19.-20. Jiří Šmatlák 1 36    
21.-22. Roman Běťák 1 35    
21.-22. Marek Janůšek 1 35    
 
 
    2. kolo
  Do jackpotu 600 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Roman Fryštacký 136
2. Ondřej Fryštacký 116
3.-4. Ivo Šmeidler   96
3.-4. Martin Kliment 96
5.-8. Jakub Skácel 76
5.-8. Andrej Chardikov   76
5.-8. Michal Březovják 76
5.-8. Michal Vitásek 76
9.-12. Petr Šopík 56
9.-12. Marcel Chudárek   56
9.-12. Richard Kanyza 56
9.-12. Walter Skála   56
13.-16. Markéta Fryštacká 36
13.-16. David Zapletal   36
13.-16. Pavla Jurigová 36
13.-16. Jiří Šmatlák   36
 
 
    1. kolo
  Do jackpotu 563 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Ondřej Fryštacký 135
2. Ivo Šmeidler 115
3.-4. Ondřej Kubík   95
3.-4. Jakub Skácel 95
5.-8. Michal Vitásek 75
5.-8. David Zapletal   75
5.-8. Petr Šopík 75
5.-8. Walter Skála 75
9.-12. Markéta Fryštacká 55
9.-12. Tomáš Jirchař ml.   55
9.-12. Václav Vlachynský 55
9.-12. Lukáš Pfeiler   55
13.-16. Richard Kanyza 35
13.-16. Roman Běťák   35
13.-16. Marek Janůšek 35

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Konečné pořadí 8 kolák
Jackpot po 8. kole   4 952,00 Kč    
 
Pořadí a jméno odehrál body Odměny Odměny
turnajů %
1. Ondřej Fryštacký 8 1030 40 % 1 981 Kč
2. Martin Kliment 8 950 30 % 1 486 Kč
3. Walter Skála 8 770 20 % 990 Kč
4. Pavel Brůna 8 690    
5. Ondřej Kubík 8 630    
6. Marcel Chudárek 7 441    
7. Martin Kubík 6 431    
8. David Zapletal 6 358    
9. Andrej Chardikov 4 317    
10. Roman Fryštacký 3 276    
11. Marek Ploc 5 271    
12. Michal Březovják 3 256    
13. Kilián Hrdina 4 253    
14. Michal Chudárek 5 250    
15. Nikola Višněvský 5 215    
16. Lukáš Pfeiler 4 211    
17. Petr Šopík 2 202    
18. Pavel Kolář 3 189    
19.-20. Markéta Fryštacká 3 176 10 % 495 Kč
19.-20. Adam Peška 3 176    
21. Valstimil Hastík 2 175    
22. Lukáš Marcaník 2 174    
23. Michal Vitásek 2 161    
24. Zdeněk Malý 2 151    
25. Sven Verdonck 1 134    
26. Roman Běťák 2 133    
27. Robert Kadubec 2 113    
28. Petr Král 2 102    
29.-30. Drahomíra Chudárková 2 80    
29.-30. Jakub Fryštacký 2 80    
31.-32. Jakub Šimek 1 77    
31.-32. Adam Grebeníček 1 77    
33. Vít Kroupa 1 74    
34.-37. Pavla Šopíková 1 64    
34.-37. Petr Štancl 1 64    
34.-37. Jaroslav Rozsypálek 1 64    
34.-37. Václav Vlachynský 1 64    
38. Michal Bartík 1 58    
39. Vladimír Šopf 1 55    
40. Petr Malina 1 38    
 
 
 
    8. kolo
  Do jackpotu 600 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Ondřej Fryštacký 136
2. Martin Kliment 116
3.-4. Andrej Chardikov   96
3.-4. Pavel Brůna 96
5.-8. David Zapletal 76
5.-8. Lukáš Marcaník   76
5.-8. Marcel Chudárek 76
5.-8. Martin Kubík 76
9.-12. Lukáš Pfeiler 56
9.-12. Robert Kadubec   56
9.-12. Ondřej Kubík 56
9.-12. Walter Skála   56
13.-16. Jakub Fryštacký 36
13.-16. Michal Chudárek   36
13.-16. Drahomíra Chudárková 36
13.-16. Roman Běťák   36
 
 
 
    7. kolo
  Do jackpotu 713 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Ondřej Fryštacký 157
2. Martin Kliment 137
3.-4. Ondřej Kubík   117
3.-4. Andrej Chardikov 117
5.-8. Roman Běťák 97
5.-8. Pavel Brůna   97
5.-8. Roman Fryštacký 97
5.-8. Walter Skála 97
9.-12. Marek Ploc 77
9.-12. Jakub Šimek   77
9.-12. Markéta Fryštacká 77
9.-12. Adam Grebeníček   77
13.-16. Martin Kubík 57
13.-16. Rober Kadubec 57
13.-16. David Zapletal 57
13.-16. Michal Chudárek 57
17.-24. Marcel Chudárek 37
17.-24. Nikola Višněvský 37
17.-24. Lukáš Pfeiler 37
 
 
 
    6. kolo
  Do jackpotu 338 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Ondřej Fryštacký 109
2. Ondřej Kubík 89
3.-4. Pavel Brůna   69
3.-4. Martin Kliment 69
5.-8. Martin Kubík 49
5.-8. Walter Skála   49
5.-8. David Zapletal 49
5.-8. Andrej Chardikov 49
9.-12. Nikola Višněvský 29
 
 
 
    5. kolo
  Do jackpotu 563 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Martin Kliment 135
2. Ondřej Fryštacký 115
3.-4. Walter Skála   95
3.-4. Michal Březovják 95
5.-8. Michal Chudárek 75
5.-8. Roman Fryštacký   75
5.-8. Adam Peška 75
5.-8. Pavel Brůna 75
9.-12. Andrej Chardikov 55
9.-12. Ondřej Kubík   55
9.-12. Markéta Fryštacká 55
9.-12. Vladimír Šopf   55
13.-16. David Zapletal 35
13.-16. Marek Ploc   35
13.-16. Marcel Chudárek 35
 
 
 
    4. kolo
  Do jackpotu 638 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Martin Kliment 157
2. Walter Skála 137
3.-4. Ondřej Fryštacký   117
3.-4. Ondřej Kubík 117
5.-8. David Zapletal 97
5.-8. Michal Březovják   97
5.-8. Marcel Chudárek 97
5.-8. Vlastimil Hastík 97
9.-12. Michal Vitásek 77
9.-12. Pavel Brůna   77
9.-12. Martin Kubík 77
9.-12. Zdeněk Malý   77
13.-16. Pavel Kolář 57
13.-16. Kilián Hrdina   57
13.-16. Nikola Višněvský 57
13.-16. Marek Ploc   57
17.-24. Adam Peška 37
 
 
 
    3. kolo
  Do jackpotu 900 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Martin Kliment 144
2. Ondřej Fryštacký 124
3.-4. Roman Fryštacký   104
3.-4. Walter Skála 104
5.-8. Pavel Brůna 84
5.-8. Ondřej Kubík   84
5.-8. Michal Vitásek 84
5.-8. Petr Šopík 84
9.-16. Adam Peška 64
9.-16. Michal Březovják   64
9.-16. Pavla Šopíková 64
9.-16. Kilián Hrdina   64
9.-16. Petr Štancl 64
9.-16. Jaroslav Rozsypálek 64
9.-16. Lukáš Pfeiler 64
9.-16. Václav Vlachynský 64
17.-24. Marcel Chudárek 44
17.-24. Drahomíra Chudárková 44
17.-24. Michal Chudárek 44
17.-24. Jakub Fryštacký   44
17.-24. Markéta Fryštacká 44
17.-24. David Zapletal   44
17.-24. Marek Ploc 44
17.-24. Petr Král   44
 
 
 
    2. kolo
  Do jackpotu 525 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Sven Verdonck 134
2. Ondřej Fryštacký 114
3.-4. Pavel Brůna   94
3.-4. Walter Skála 94
5.-8. Martin Kliment 74
5.-8. Martin Kubík   74
5.-8. Zdeněk Malý 74
5.-8. Vít Kroupa 74
9.-12. Pavel Kolář 54
9.-12. Lukáš Pfeiler   54
9.-12. Marcel Chudárek 54
9.-12. Kilián Hrdina   54
13.-16. Nikola Višněvský 34
13.-16. Ondřej Kubík   34
 
 
 
    1. kolo
  Do jackpotu 675 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Ondřej Fryštacký 158
2. Walter Skála 138
3.-4. Petr Šopík   118
3.-4. Martin Kliment 118
5.-8. Lukáš Marcaník 98
5.-8. Pavel Brůna   98
5.-8. Martin Kubík 98
5.-8. Marcel Chudárek 98
9.-12. Pavel Kolář 78
9.-12. Vlastimil Hastík   78
9.-12. Kilián Hrdina 78
9.-12. Ondra Kubík   78
13.-16. Petr Král 58
13.-16. Nikola Višněvský   58
13.-16. Marek Ploc 58
13.-16. Michal Bartík   58
17.-24. Michal Chudárek 38
17.-24. Petr Malina   38
 
 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
Konečné pořadí 8 kolák
Jackpot po 8. kole   3 001,00 Kč    
 
Pořadí a jméno odehrál body Odměny Odměny
turnajů %
1. Ondřej Fryštacký 7 616 40 % 1 201 Kč
2. Martin Kliment 6 541 30 % 900 Kč
3. Pavel Brůna 8 520 20 % 600 Kč
4. Walter Skála 7 496    
5. Petr Šopík 7 349    
6. Roman Fryštacký 4 347    
7. Ondřej Kubík 6 331    
8. Marcel Chudárek 7 276    
9. Filip Vrzala 3 158    
10.-11. Martin Kubík 3 135    
10.-11. Pavla Jurigová 3 135 10 % 300 Kč
12. Kilián Hrdina 3 133    
13. Pavla Šopíková 2 86    
14. Václav Kulenda 2 84    
15. Blanka Kadubcová 1 74    
16. Markéta Fryštacká 2 65    
17. Nikola Višněvský 2 64    
18.-20. Robert Kadubec 1 54    
18.-20. Ladislav Koželuha 1 54    
18.-20. Michal Vitásek 1 54    
21. Michal Březovják 1 52    
22. Jindřich Ulrych 1 44    
23. Michal Chudárek 1 32    
24. Aleš Přichystal 1 30    
 
 
 
    8. kolo
  Do jackpotu 450 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Ondřej Fryštacký 112
2. Martin Kliment 92
3.-4. Walter Skála   72
3.-4. Petr Šopík 72
5.-8. Pavel Brůna 52
5.-8. Václav Kulenda   52
5.-8. Ondřej Kubík 52
5.-8. Marcel Chudárek 52
9.-12. Nikola Višněvský 32
9.-12. Filip Vrzala   32
9.-12. Michal Chudárek 32
9.-12. Martin Kubík   32
 
 
 
    7. kolo
  Do jackpotu 450 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Martin Kliment 112
2. Ondřej Fryštacký 92
3.-4. Walter Skála   72
3.-4. Pavel Brůna 72
5.-8. Petr Šopík 52
5.-8. Roman Fryštacký   52
5.-8. Ondřej Kubík 52
5.-8. Marcel Chudárek 52
9.-12. Nikola Višněvský 32
9.-12. Pavla Jurigová   32
9.-12. Václav Kulenda 32
9.-12. Kilián Hrdina   32
 
 
 
    6. kolo
  Do jackpotu 188 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Ondřej Fryštacký 85
2. Walter Skála 65
3.-4. Marcel Chudárek   45
3.-4. Petr Šopík 45
5.-8. Pavel Brůna 25
 
 
 
    5. kolo
  Do jackpotu 150 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Martin Kliment 64
2. Jindřich Ulrych 44
3.-4. Petr Šopík   24
3.-4. Pavel Brůna 24
 
 
 
    4. kolo
  Do jackpotu 375 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Roman Fryštacký 110
2. Ondřej Fryštacký 90
3.-4. Martin Kliment   70
3.-4. Pavel Brůna 70
5.-8. Walter Skála 50
5.-8. Kilián Hrdina   50
5.-8. Ondřej Kubík 50
5.-8. Petr Šopík 50
9.-12. Aleš Přichystal 30
9.-12. Marcel Chudárek   30
 
 
 
    3. kolo
  Do jackpotu 413 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Ondřej Fryštacký 111
2. Martin Kliment 91
3.-4. Roman Fryštacký   71
3.-4. Pavel Brůna 71
5.-8. Walter Skála 51
5.-8. Kilián Hrdina   51
5.-8. Martin Kubík 51
5.-8. Pavla Jurigová 51
9.-12. Ondřej Kubík 31
9.-12. Markéta Fryštacká   31
9.-12. Marcel Chudárek 31
 
 
 
    2. kolo
  Do jackpotu 450 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Martin Kliment 112
2. Walter Skála 92
3.-4. Pavel Brůna   72
3.-4. Ondřej Kubík 72
5.-8. Pavla Jurigová 52
5.-8. Filip Vrzala   52
5.-8. Martin Kubík 52
5.-8. Michal Březovják 52
9.-12. Pavla Šopíková 32
9.-12. Petr Šopík   32
9.-12. Marcel Chudárek 32
9.-12. Ondřej Fryštacký   32
 
 
 
    1. kolo
  Do jackpotu 525 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Pavel Brůna 134
2. Roman Fryštacký 114
3.-4. Ondřej Fryštacký   94
3.-4. Walter Skála 94
5.-8. Blanka Kadubcová 74
5.-8. Ondřej Kubík   74
5.-8. Petr Šopík 74
5.-8. Filip Vrzala 74
9.-12. Robert Kadubec 54
9.-12. Pavla Šopíková   54
9.-12. Ladislav Koželuha 54
9.-12. Michal Vitásek   54
13.-16. Markéta Fryštacká 34
13.-16. Marcel Chudárek   34
 
 
 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 
 
 
Konečné pořadí 8 kolák
Jackpot po 8. kole   2 739,00 Kč    
 
Pořadí a jméno odehrál body Odměny Odměny
turnajů %
1. Walter Skála 8 593 40 % 1 096 Kč
2. Ondřej Fryštacký 8 553 30 % 822 Kč
3. Pavel Brůna 8 453 20 % 548 Kč
4. Roman Benischko 3 247    
5. Petr Šopík 6 236    
6. Ondřej Kubík 3 209    
7. Filip Vrzala 5 188    
8. Marcel Chudárek 4 178    
9. Roman Fryštacký 3 174    
10. Marek Ploc 5 164    
11. Martin Kliment 2 163    
12. Sven Verdonck 1 112    
13. Vladimír Šopf 1 91    
14. Kilián Hrdina 3 89    
15.-16. Jakub Fryštacký 2 62    
15.-16. Adam Lapčík 2 62    
17.-19. Andrej Chardikov 1 51    
17.-19. Ladislav Koželuha 1 51    
17.-19. Michal Březovják 1 51    
20. David Zapletal 1 46    
21. Lenka Koželuhová 1 32 10 % 274 Kč
22.-23. Petr Klabal 1 31    
22.-23. Václav Kulenda 1 31    
24. Petr Štancl 1 28    
                 
                 
                 
                 
  Zavření 101+   Nejvíce 180
   
  Roman Benischko 152   Ondřej Fryštacký 6
  Walter Skála 145   Walter Skála 5
  Ondřej Fryštacký 141   Pavel Brůna 3
  Martin Kliment 120   Ondřej Kubík 2
  Ondřej Kubík 119   Martin Kliment 2
  Roman Benischko 117   Andrej Chardikov 1
  Marcel Chudárek 114   Petr Šopík 1
  Marcel Chudárek 114   Roman Benischko 1
  Pavel Brůna 113   Sven Verdonck 1
  Pavel Brůna 111   Filip Vrzala 1
  Walter Skála 107   Roman Fryštacký 1
 
 
 
    8. kolo
  Do jackpotu 450 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Sven Verdonck 112
2. Martin Kliment 92
3.-4. Roman Fryštacký   72
3.-4. Pavel Brůna 72
5.-8. Walter Skála 52
5.-8. Filip Vrzala   52
5.-8. Ondřej Fryštacký 52
5.-8. Ondřej Kubík 52
9. Lenka Koželuhová 32
9. Ladislav Koželuha   32
9. Petr Šopík 32
9. Kilián Hrdina   32
 
 
 
 
    7. kolo
  Do jackpotu 225 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Walter Skála 86
2. Pavel Brůna 66
3.-4. Ondřej Fryštacký   46
3.-4. David Zapletal 46
5.-8. Marek Ploc 26
5.-8. Kilián Hrdina   26
 
 
 
    6. kolo
  Do jackpotu 225 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Walter Skála 86
2. Ondřej Fryštacký 66
3.-4. Pavel Brůna   46
3.-4. Ondřej Kubík 46
5. Filip Vrzala 26
5. Petr Šopík   26
 
 
 
    5. kolo
  Do jackpotu 413 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Ondřej Kubík 111
2. Vladimír Šopf 91
3.-4. Pavel Brůna   71
3.-4. Ondřej Fryštacký 71
5.-8. Filip Vrzala 51
5.-8. Walter Skála   51
5.-8. Roman Fryštacký 51
5.-8. Petr Šopík 51
9. Marek Ploc 31
9. Václav Kulenda   31
9. Kilián Hrdina 31
 
 
 
    4. kolo
  Do jackpotu 413 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Walter Skála 111
2. Ondřej Fryštacký 91
3.-4. Pavel Brůna   71
3.-4. Marcel Chudárek   71
5.-8. Ladislav Koželuha 51
5.-8. Marek Ploc   51
5.-8. Roman Fryštacký 51
5.-8. Michal Březovják 51
9. Filip Vrzala 31
9. Jakub Fryštacký   31
9. Adam Lapčík 31
 
 
 
    3. kolo
  Do jackpotu 413 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Ondřej Fryštacký 111
2. Walter Skála 91
3.-4. Martin Kliment   71
3.-4. Roman Benischko   71
5.-8. Pavel Brůna 51
5.-8. Marcel Chudárek   51
5.-8. Andrej Chardikov 51
5.-8. Petr Šopík 51
9. Jakub Fryštacký 31
9. Adam Lapčík   31
9. Petr Klabal 31
 
 
 
    2. kolo
  Do jackpotu 300 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Roman Benischko 88
2. Ondřej Fryštacký 68
3.-4. Walter Skála   48
3.-4. Pavel Brůna   48
5.-8. Vrzala Filip 28
5.-8. Marcel Chudárek   28
5.-8. Marek Ploc 28
5.-8. Petr Šopík 28
 
 
 
    1. kolo
  Do jackpotu 300 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Roman Benischko 88
2. Walter Skála 68
3.-4. Petr Šopík   48
3.-4. Ondřej Fryštacký   48
5.-8. Marek Ploc 28
5.-8. Pavel Brůna   28
5.-8. Petr Štancl 28
5.-8. Marcel Chudárek 28
 
 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 
 
Ukončeno po 5. kole kvůly covid-19
 

Příští steelový turnaj ČŠO 9 kolák Open Zlín

!  !  !  Další série turnajů od 15.01.2020 !  !  !

 
 
Ukončeno po 5. kole kvůly covid-19
Konečné pořadí 9 kolák
Jackpot po 5. kole   2 026,00 Kč    
k 11.03.2020
Pořadí a jméno odehrál body Odměny Odměny
turnajů %
1. Roman Benischko 4 444 40 % 810 Kč
2. Martin Kliment 4 386 30 % 608 Kč
3. Ondřej Fryštacký 5 354 20 % 405 Kč
4. Pavel Brůna 5 334    
5. Marcel Chudárek 5 234    
6. Walter Skála 4 226    
7. Michal Březovják 3 214    
8. Drahomíra Chudárková 5 154 10 % 203 Kč
9. Jakub Fryštacký 4 141    
10.-11. Lubomír Mac 2 125    
10.-11. Marek Lukeš 2 125    
12. Petr Věrný 2 85    
13. Michal Chudárek 2 81    
14 Michal Vitásek 2 80    
15. Vladimír Šopf 1 71    
16.-17. Michal Bubík 1 53    
16.-17. Jana Černohorská 1 53    
18. Pavla Jurigová 1 50    
19. Petr Šopík 1 48    
                 
  Zavření 101+   Nejvíce 180
   
  Michal Březovják 130   Roman Benischko 9
  Ondřej Fryštacký 124   Ondřej Fryštacký 4
  Pavel Brůna 120   Walter Skála 3
  Roman Benischko 120   Martin Kliment 3
  Ondřej Fryštacký 118   Michal Březovják 2
  Roman Benischko 118   Marcel Chudárek 1
  Martin Kliment 117   Pavel Brúna 1
  Roman Benischko 116   Petr Šopík 1
  Roman Benischko 116          
  Roman Benischko 114          
  Martin Kliment 111          
  Martin Kliment 110          
  Pavla Jurigová 108          
  Roman Benischko 108          
  Martin Kliment 106          
 
 
 
11.03.2020   5. kolo
  Do jackpotu 488 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Roman Benischko 133
2. Michal Březovják 113
3.-4. Pavel Brůna   93
3.-4. Martin Kliment   93
5.-8. Marek Lukeš 73
5.-8. Lubomír Mac   73
5.-8. Marcel Chudárek 73
5.-8. Walter Skála 73
9.-12. Ondřej Fryštacký 53
9.-12. Petr Věrný   53
9.-12. Michal Bubík 53
9.-12. Jana Černohorská   53
13.-16. Drahomíra Chudárková 33
 
 
 
26.02.2020   4. kolo
  Do jackpotu 450 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Roman Benischko 112
2. Martin Kliment 92
3.-4. Ondřej Fryštacký   72
3.-4. Pavel Brůna   72
5.-8. Lubomír Mac 52
5.-8. Marek Lukeš   52
5.-8. Michal Vitásek 52
5.-8. Marcel Chudárek 52
9.-12. Drahomíra Chudárková 32
9.-12. Petr Věrný   32
9.-12. Jakub Fryštacký 32
9.-12. Walter Skála   32
 
 
 
12.02.2020   3. kolo
  Do jackpotu 300 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Roman Benischko 88
2. Ondřej Fryštacký 68
3.-4. Pavel Brůna   48
3.-4. Petr Šopík   48
5.-8. Michal Vitásek 28
5.-8. Jakub Fryštacký   28
5.-8. Drahomíra Chudárková 28
5.-8. Marcel Chudárek 28
 
 
 
29.01.2020   2. kolo
  Do jackpotu 375 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Martin Kliment 110
2. Ondřej Fryštacký 90
3.-4. Pavel Brůna   70
3.-4. Walter Skála   70
5.-8. Michal Březovják 50
5.-8. Pavla Jurigová   50
5.-8. Michal Chudárek 50
5.-8. Marcel Chudárek 50
9.-12. Drahomíra Chudárková 30
9.-12. Jakub Fryštacký   30
 
 
 
15.01.2020   1. kolo
  Do jackpotu 413 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Roman Benischko 111
2. Martin Kliment 91
3.-4. Ondřej Fryštacký   71
3.-4. Vladimír Šopf   71
5.-8. Michal Březovják 51
5.-8. Jakub Fryštacký   51
5.-8. Walter Skála 51
5.-8. Pavel Brůna 51
9.-12. Drahomíra Chudárková 31
9.-12. Michal Chudárek   31
9.-12. Marcel Chudárek 31
 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 

Konečné pořadí 7 kolák
Jackpot po 7. kole   2 665,00 Kč    
k 18.12.2019
Pořadí a jméno odehrál body Odměny Odměny
turnajů %
1. Walter Skála 6 582 40 % 1 066 Kč
2.-3 Ondřej Fryštacký 7 471 30 % 800 Kč
2.-3 Marcel Chudárek 7 471 20 % 540 Kč
4. Michal Březovják 6 422    
5. Martin Kliment 4 421    
6. Pavel Brůna 7 371    
7. Jakub Fryštacký 5 251    
8. Drahomíra Chudárková 6 245 10 % 270 Kč
9. Michal Chudárek 4 207    
10. Lubomír Mac 3 198    
11. Roman Benischko 2 169    
12. Roman Fryštacký 2 144    
13. Pavla Jurigová 3 132    
14. Sven Verdonck 1 115    
15. Petr Šopík 1 95    
16.-17. Jíří Ševčík 2 89    
16.-17. Jana Černohorská 2 89    
18. Vladimír Šopf 1 74    
19. Petr Urbánek 1 49    
20. Michal Kučera 1 26    
                 
  Zavření 101+   Nejvíce 180
   
  Roman Benischko 148   Walter Skála 6
  Martin Kliment 146   Ondřej Fryštacký 4
  Ondřej Fryštacký 138   Pavel Brůna 4
  Roman Fryštacký 137   Martin Kliment 4
  Lubomír Mac 136   Sven Verdonck 3
  Ondřej Fryštacký 130   Marcel Chudárek 3
  Sven Verdonck 130   Roman Benischko 2
  Michal Březovják 121   Michal Březovják 2
  Sven Verdonck 120   Petr Urbánék 1
  Michal Březovják 120          
  Michal Kučera 120          
  Walter Skála 120          
  Roman Benischko 120          
  Roman Benischko 120          
  Walter Skála 118          
  Roman Benischko 117          
  Marcel Chudárek 112          
  Walter Skála 110          
  Walter Skála 109          
  Martin Kliment 103          
  Walter Skála 102          

 

 

18. 12. 2019   7. kolo
  Do jackpotu 338 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Martin Kliment 109
2. Ondřej Fryštacký 89
3.-4. Michal Chudárek   69
3.-4. Marcel Chudárek   69
5.-8. Petr Urbánek 49
5.-8. Jakub Fryštacký   49
5.-8. Pavel Brůna 49
5.-8. Pavla Jurigová 49
9.-12. Drahomíra Chudárková 29

 

 

4. 12. 2019   6. kolo
  Do jackpotu 338 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Martin Kliment 109
2. Marcel Chudárek 89
3.-4. Ondřej Fryštacký   69
3.-4. Walter Skála   69
5.-8. Jakub Fryštacký 49
5.-8. Lubomír Mac   49
5.-8. Pavel Brůna 49
5.-8. Michal Březovják 49
9.-12. Drahomíra Chudárková 29

 

 

20. 11. 2019   5. kolo
  Do jackpotu 563 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Walter Skála 135
2. Sven Verdonck 115
3.-4. Marcel Chudárek   95
3.-4. Petr Šopík   95
5.-8. Jakub Fryštacký 75
5.-8. Pavel Brůna   75
5.-8. Michal Březovják 75
5.-8. Lubomír Mac 75
9.-12. Jana Černohorská   55
9.-12. Roman Benischko   55
9.-12. Ondřej Fryštacký 55
9.-12. Drahomíra Chudárková 55
13.-16. Roman Fryštacký 35
13.-16. Michal Chudárek   35
13.-16. Jiří Ševčík 35

 

 

6. 11. 2019   4. kolo
  Do jackpotu 338 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Martin Kliment 109
2. Walter Skála 89
3.-4. Ondřej Fryštacký   69
3.-4. Michal Březovják   69
5.-8. Marcel Chudárek 49
5.-8. Drahomíra Chudárková   49
5.-8. Pavel Brůna 49
5.-8. Pavla Jurigová 49
9.-12. Jakub Fryštacký 29

 

 

23. 10. 2019   3. kolo
  Do jackpotu 338 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Roman Fryštacký 109
2. Ondřej Fryštacký 89
3.-4. Walter Skála   69
3.-4. Michal Březovják   69
5.-8. Marcel Chudárek 49
5.-8. Michal Chudárek   49
5.-8. Pavel Brůna 49
5.-8. Jakub Fryštacký 49
9.-12. Drahomíra Chudárková 29

 

 

9. 10. 2019   2. kolo
  Do jackpotu 525 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Walter Skála 134
2. Roman Benischko 114
3.-4. Michal Březovják   94
3.-4. Martin Kliment   94
5.-8. Vladimír Šopf 74
5.-8. Pavel Brůna   74
5.-8. Marcel Chudárek 74
5.-8. Lubomír Mac 74
9.-12. Jiří Ševčík   54
9.-12. Michal Chudárek   54
9.-12. Ondřej Fryštacký 54
9.-12. Drahomíra Chudárková 54
13.-16. Pavla Jurigová 34
13.-16. Jana Černohorská   34

 

 

25. 9. 2019   1. kolo
  Do jackpotu 225 Kč  
Pořadí a jméno   body
1. Walter Skála 86
2. Michal Březovják 66
3.-4. Marcel Chudárek   46
3.-4. Ondřej Fryštacký   46
5.-8. Michal Kučera 26
5.-8. Pavel Brůna   26

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odehráno ČŠO 6 kolák Open  Zlín 13.3. - 22.5. 2019 Bar Chopper

 
 
Konečné pořadí 6 kolák
Jackpot po 6. kole   2 027,00 Kč    
k 22.05.2019
Pořadí a jméno odehrál body Odměny Odměny
turnajů %
1. Roman Benischko 5 466 40 % 810,80 Kč
2. Michal Březovják 6 414 30 % 608,10 Kč
3. Pavel Brůna 6 354 20 % 405,40 Kč
4. Ondřej Fryštacký 6 334    
5. Walter Skála 6 314    
6. Marcel Chudárek 6 294    
8. Martin Kliment 4 238    
7. Drahomíra Chudárková 6 214 10 % 202,70 Kč
9.-10. Pavla Jurigová 4 158    
9.-10. Jaroslav Kovařík ml. 1 109    
11.-12. Pavel Raška 1 52    
11.-12. Jiří Fegut ml. 1 52    
13. Michael Mlčůch 1 32    
14. Marek Gregor 1 29    
                 
                 
  Zavření 101+   Nejvíce 180
   
  Ondřej Fryštacký 157   Michal Březovják 7
  Marcel Chudárek 145   Walter Skála 7
  Marcel Chudárek 140   Ondřej Fryštacký 6
  Walter Skála 120   Roman Benischko 6
  Roman Benischko 120   Martin Kliment 5
  Roman Benischko 119   Marcel Chudárek 3
  Michal Březovják 107   Pavel Brůna 1
  Michal Březovják 107          
  Roman Benischko 105          
  Jaroslav Kovařík ml. 102          

 

03.13.2019   1. kolo   03.27.2019   2. kolo
  Do jackpotu 338 Kč       Do jackpotu 338 Kč  
Pořadí a jméno   body   Pořadí a jméno   body
1. Jaroslav Kovařík ml. 109   1. Roman Benischko 109
2. Pavel Brůna 89   2. Pavel Brůna 89
3.-4. Michal Březovják   69   3.-4. Michal Březovják   69
3.-4. Ondřej Fryštacký   69   3.-4. Ondřej Fryštacký   69
5.-8. Drahomíra Chudárková 49   5.-8. Pavla Jurigová 49
5.-8. Roman Benischko   49   5.-8. Martin Kliment   49
5.-8. Walter Skála   49   5.-8. Walter Skála   49
5.-8. Marcel Chudárek   49   5.-8. Marcel Chudárek   49
9. Marek Gregor   29   9. Drahomíra Chudárková 29
                     
04.10.2019   3. kolo   04.24.2019   4. kolo
  Do jackpotu 450 Kč       Do jackpotu 263 Kč  
Pořadí a jméno   body   Pořadí a jméno   body
1. Roman Benischko 112   1. Roman Benischko 87
2. Walter Skála 92   2. Pavel Brůna 67
3.-4. Michal Březovják   72   3.-4. Michal Březovják   47
3.-4. Martin Kliment   72   3.-4. Ondřej Fryštacký   47
5.-8. Pavel Raška 52   5.-8. Drahomíra Chudárková 27
5.-8. Pavel Brůna   52   5.-8. Marcel Chudárek   27
5.-8. Ondřej Fryštacký   52   5.-8. Walter Skála   27
5.-8. Jiří Fegut ml.   52            
9.-12. Drahomíra Chudárková 32   05.08.2019   5. kolo
9.-12. Michael Mlčůch   32     Do jackpotu 300 Kč  
9.-12. Marcel Chudárek   32   Pořadí a jméno   body
9.-12. Pavla Jurigová   32   1. Michal Březovják 88
            2. Marcel Chudárek 68
05.22.2019   6. kolo   3.-4. Ondřej Fryštacký   48
  Do jackpotu 338 Kč     3.-4. Walter Skála   48
Pořadí a jméno   body   5.-8. Drahomíra Chudárková 28
1. Roman Benischko 109   5.-8. Pavla Jurigová   28
2. Martin Kliment 89   5.-8. Martin Kliment   28
3.-4. Michal Březovják   69   5.-8. Pavel Brůna   28
3.-4. Marcel Chudárek   69            
5.-8. Walter Skála 49            
5.-8. Drahomíra Chudárková 49            
5.-8. Ondřej Fryštacký   49            
5.-8. Pavla Jurigová   49            
9.-12. Pavel Brůna 29            

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odehráno ČŠO Open  Zlín 17.6.2017 Bar Chopper

o Mistra Zlínského kraje

dvojice od 11:00 hodin

jednotlivci od 15:00 hodin



Více zde: https://dc-black-panthers.webnode.cz/

dvojice od 11:00 hodin

jednotlivci od 15:00 hodin



Více zde: https://dc-black-panthers.webnode.cz/

dvojice od 11:00 hodin

jednotlivci od 15:00 hodin



Více zde: https://dc-black-panthers.webnode.cz/

dvojice od 11:00 hodin

jednotlivci od 15:00 hodin



Více zde: https://dc-black-panthers.webnode.cz/

dvojice od 11:00 hodin

jednotlivci od 15:00 hodin



Více zde: https://dc-black-panthers.webnode.cz/

dvojice od 11:00 hodin

jednotlivci od 15:00 hodin



Více zde: https://dc-black-panthers.webnode.cz/

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odehráno ČŠO Open  Zlín 23.7.2016 Koral

 

        Roma Benischko (1)   Jana Kaňovská (3)   David Zemčík (3)   Walter Skála (2)

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Odehráno ČŠO Open  Zlín 4.6.2016 Koral

o Mistra Zlínského kraje

                                                 Roma Benischko  (3)     Jaroslav kovařík  (3)

                                                   Daniel Barbořák  (1)         Daniel Fitz  (2)

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Odehráno ČŠO Open Zlín 30.4.2016 Koral

 

 

Pořadí   Bingo
1  Jaroslav Kovařík ml.    Jaroslav Kovařík ml. 3x
2  Vladimír Šopf    Roman Benischko 2x
3  Martin Kliment    Vladimír Šopf 1x
3  Jana Kaňovská    Walter Skála 1x
5  Michal Oberstein      
5  Libor Samohýl   Zavření 101+
5  Pavla Jurigová    Jaroslav Kovařík ml. 121
5  Walter Skála    Roman Benischko 116
9  Pavel Brůna    Walter Skála 104
9  Roman Benischko      
9  Jiří Fegut   Odměny
9  Marek Kalina    Jaroslav Kovařík ml. 205 Kč
       Vladimír Šopf 115 Kč
       Martin Kliment 70 Kč
       Jana Kaňovská 70 Kč

 

 

 

...........................................................................................................................................................................................................................

...........................................................................................................................................................................................................................

 

 

Odehráno ČŠO Open Velikonoční Zlín 28.3.2016 Koral

                   Pavel Brůna (3)    Walter Skála (2)    Martin Kliment (1)    Roman Benischko (3)

 

 

Pořadí   Bingo
1  Martin Kliment    Pavel Brůna 3x
2  Walter Skála    Roman Benischko 2x
3  Roman Benischko    Walter Skála 1x
3  Pavel Brůna    Martin Kliment 1x
5  Libor Samohýl      
5  Michal Oberstein   Zavření 101+
5  Milan Cyroň    Roman Benischko 141
5  Petr Štancl    Michal Oberstein 118
9  Pavla Jurigová    Walter Skála 101
9  Jiří Fegut      
      Odměny
       Martin Kliment 170 Kč
       Walter Skála 100 Kč
       Roman Benischko 60 Kč
       Pavel Brůna 60 Kč