Příští steelový turnaj ČŠO Regional

Zlín Bar Chopper

R e g i o n a l

V Sobotu 08.06.2019

jednotlivci od 15:00 hodin 

 
 
 
 
Navýšili jsme odměny na 130 piv a 8700 Kč
 
 
Průběžné pořadí Bar Chopper cup
Březen – Květen
k 13.04.2018
Pořadí a jméno odehrál body 128 piv 7 500 Kč
turnajů nebo panák
1. Roman Novosád 7 761 20 1100
2. Milan Frýza 5 754 17 1000
3. Michal Malota 6 749 15 900
4. Jiří Fegut 6 625 13 800
5.-6. Lukáš Spáčil 6 529 11 700
5.-6. Robert Kadubec 6 529 9 600
7. Walter Skála 3 481 7 500
8. Petr Urbánek 6 468 6 400
9. Petr Štětkář 7 401 5 300
10. Vladislav Kolařík 7 361 4 200
11. Blanka Kadubcová 6 349 3+8 ž1 100+400 ž1
12. Lenka Koželuhová 6 308 6 ž2 300 ž2
13. Milan Březík 6 268    
14. Michal Vitásek 2 231    
15. Michal Vičík 3 205    
16. Roman Krajča 3 204    
17. Pavel Raška 2 167    
18. Jaroslav Kovařík 1 152    
19. Michal Hrbáček 1 136    
20. Nikola Pouchlá 2 131 4 ž3 200 ž3
21. Vlastimil Zetík 2 108    
22. Petr Berger 3 104    
23. Pavla Kovalová 1 76    
24. Dominik Hrbáček 1 56    
25.-26. Ladislav Janeček 1 53    
25.-26. Martina Janečková 1 53    
27. Veronika Kučová 1 36    
Průběžné pořadí Bar Chopper cup
Prosinec – Únor
k 08.12.2017
Pořadí a jméno body 125 piv 6 100 Kč
nebo panák
1. Martin Kliment   325 20 1000
2. Michal Malota   225 17 900
3. Walter Skála   205 15 800
4. Daniel Křižan   153 13 700
5. Roman Novosád   145 11 600
6. Vladislav Kolařík   125 9 500
7. Robert Kadubec   112 7 400
8. Michal Vičík   105 6 300
9. Petr Urbánek   93 5 200
10. Pavel Brůna   92 4 100
11.-12. Lukáš Spáčil   85    
11.-12. Pavla Jurigová   85 8 ž1 300 ž1
13. Blanka Kadubcová   72 6 ž2 200 ž2
14.-16. Lenka Koželuhová   53 4 ž3 100 ž3
14.-16. Jiří Fegut   53    
14.-16. Milan Březík   53    
17. Jiří Fegut   32    
Tombola se nám vyhoupla z 15 000Kč na 22 000Kč.

Více zde: https://dc-black-panthers.webnode.cz/turnaje-bar-chopper-cup/ceny-tombol
Konečné pořadí Bar Chopper cup
Březen – Květen
k 31.05.2019
Pořadí a jméno odehrál body 130 piv 8 700 Kč
turnajů nebo panák
1. Robert Kadubec 12 1572 20 1200
2. Blanka Kadubcová 13 1322 17 + 8 ž1 1100 + 400 ž1
3. Walter Skála 8 1316 15 1000
4. Michal Kučera 9 1170 13 900
5. Petr Šopík 10 1073 11 800
6. Zoltán Demkovič 10 973 9 700
7. Michal Malota 11 919 7 600
8. Miloslav Holínek 13 782 6 500
9. Lenka Koželuhová 12 689 5 + 6 ž2 400 + 300 ž2
10. Pavla Šopíková 10 653 4 + 4 ž3 300 + 200 ž3
11. Michal Vičík 9 616 3 200
12. Petr Štětkář 10 493 2 100
13. Viktor Skřivánek 5 475    
14. Petr Urbánek 6 425    
15. Roman Novosád 5 378    
16. Lukáš Spáčil 6 352    
17. Milan Frýza 3 288    
18. Marek Ploc 3 242    
19. Petr Šerý 3 207    
20. Martin Kliment 1 198    
21. Pavel Raška 3 189    
22. Jaroslav Kovařík ml. 1 156    
23. Ladislav Ďujík 3 128    
24. Milan Březík 2 125    
25. Milan Šostek 1 98    
26. Petr Štancl 1 95    
27. Zdeněk Barvíř 2 94    
28. David Pavlačka 2 88    
29. Hana Plocová 2 84    
30.-31. Pavla Jurigová 1 78    
30.-31. Hana Malovaná 1 78    
32. Tomáš Gorc 1 58    
33. Jiří Mekyska 1 38    
34. Jiří Fegut ml. 1 36    
35. Aleš Růčka 1 32    

 

Šipky Zlín bude se hrát v Baru Chopper

 

Pátek                Odehráno
24.05.2019 -  Bar Chopper cup

           12. kolo (Březen-Květen)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek                Odehráno
31.05.2019 -  Bar Chopper cup

           13. kolo (Březen-Květen)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Sobota       steelový turnaj ČŠO

08.06.2019 -  Regional Zlín

          Jednotlivci od 15:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Sobota       steelový turnaj ČŠO

06.07.2019 -  Regional Zlín

          Jednotlivci od 15:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Sobota       steelový turnaj ČŠO

03.08.2019 -  Regional Zlín

          Jednotlivci od 15:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
06.09.2019 -  Bar Chopper cup

           1. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Sobota       steelový turnaj ČŠO

07.09.2019 -  Regional Zlín

          Jednotlivci od 15:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
13.09.2019 -  Bar Chopper cup

           2. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
20.09.2019 -  Bar Chopper cup

           3. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
27.09.2019 -  Bar Chopper cup

           4. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
04.10.2019 -  Bar Chopper cup

           5. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
11.10.2019 -  Bar Chopper cup

           6. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Sobota       steelový turnaj ČŠO

12.10.2019 -  Regional Zlín

          Jednotlivci od 15:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
18.10.2019 -  Bar Chopper cup

           7. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
25.10.2019 -  Bar Chopper cup

           8. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
01.11.2019 -  Bar Chopper cup

           9. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Sobota       steelový turnaj ČŠO

02.11.2019 -  Regional Zlín

          Jednotlivci od 15:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
08.11.2019 -  Bar Chopper cup

           10. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
15.11.2019 -  Bar Chopper cup

           11. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
22.11.2019 -  Bar Chopper cup

          12. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
29.11.2019 -  Bar Chopper cup

          13. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
06.12.2019 -  Bar Chopper cup

           1. kolo (Prosinec-Únor)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Sobota       steelový turnaj ČŠO

07.12.2019 -  Regional Zlín

          Jednotlivci od 15:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
13.12.2019 -  Bar Chopper cup

           2. kolo (Prosinec-Únor)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
20.12.2019 -  Bar Chopper cup

           3. kolo (Prosinec-Únor)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
27.12.2019 -  Bar Chopper cup

           4. kolo (Prosinec-Únor)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
03.01.2020 -  Bar Chopper cup

           5. kolo (Prosinec-Únor)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
10.01.2020 -  Bar Chopper cup

           6. kolo (Prosinec-Únor)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
17.01.2020 -  Bar Chopper cup

           7. kolo (Prosinec-Únor)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
24.01.2020 -  Bar Chopper cup

           8. kolo (Prosinec-Únor)

                  začátek 20:00 hod.

             (Křiby 4718 Zlín 76005)