Příští steelový turnaj ČŠO Open Zlín

17.10.2018

O  p  e  n
 

Každá Středa v Baru Chopper Zlín začátek 18:00 hod.

 
 
 
 
 
Průběžné pořadí Bar Chopper cup
Září – Listopad
k 12.10.2018
Pořadí a jméno odehrál body 128 piv 7 500 Kč
turnajů nebo panák
1. Walter Skála 5 775 20 1100
2. Robert Kadubec 6 711 17 1000
3. Michal Malota 6 612 15 900
4. Blanka Kadubcová 6 571 13 + 8 ž1 800 + 400 ž1
5. Michal Vičík 6 491 11 700
6. Lenka Koželuhová 6 411 9 + 6 ž2 600 + 300 ž2
7. Petr Urbánek 4 402 7 500
8. Michal Kučera 3 354 6 400
9. Milan Frýza 3 325 5 300
10. Petr Štancl 3 314 4 200
11. Václav Kulenda 3 312 3 100
12. Milan Březík 5 281    
13.-14. Petr Štětkář 4 222    
13.-14. Marek Ploc 4 222    
15. Pavel Raška 2 209    
16. Martin Kliment 1 199    
17. Roman Novosád 2 173    
18. Hana Plocová 3 149 4 ž3 200 ž3
19. Zoltán Demkovič 3 125    
20. Lukáš Spáčil 1 119    
21. Michael Fiala 2 115    
22. Jiří Fegut st. 1 99    
23. Daniel Křižan 1 94    
24.- 26. Jiří Fegut ml. 1 79    
24.- 26. Martin Kolařík 1 79    
24.- 26. Jaroslav Trávníček 1 79    
27. Milan Šostek 1 73    
28. Pavla Jurigová 1 59    
29. Jiří Mekyska 1 53    
30. Ivan Berdar 1 50    
31.-32. Jiří Kutra 1 39    
31.-32. Jakub Kovář 1 39    
33. Michal Športen 1 36    
34. Ladislav Janeček 1 33    
 

Příští steelový turnaj ČŠO Zlín

Bar Chopper v Sobotu 03.11.2018

R e g i o n a l

dvojic od 11:00 hodin

jednotlivci od 15:00 hodin

 

 

 

 

 

Průběžné pořadí Bar Chopper cup
Březen – Květen
k 13.04.2018
Pořadí a jméno odehrál body 128 piv 7 500 Kč
turnajů nebo panák
1. Roman Novosád 7 761 20 1100
2. Milan Frýza 5 754 17 1000
3. Michal Malota 6 749 15 900
4. Jiří Fegut 6 625 13 800
5.-6. Lukáš Spáčil 6 529 11 700
5.-6. Robert Kadubec 6 529 9 600
7. Walter Skála 3 481 7 500
8. Petr Urbánek 6 468 6 400
9. Petr Štětkář 7 401 5 300
10. Vladislav Kolařík 7 361 4 200
11. Blanka Kadubcová 6 349 3+8 ž1 100+400 ž1
12. Lenka Koželuhová 6 308 6 ž2 300 ž2
13. Milan Březík 6 268    
14. Michal Vitásek 2 231    
15. Michal Vičík 3 205    
16. Roman Krajča 3 204    
17. Pavel Raška 2 167    
18. Jaroslav Kovařík 1 152    
19. Michal Hrbáček 1 136    
20. Nikola Pouchlá 2 131 4 ž3 200 ž3
21. Vlastimil Zetík 2 108    
22. Petr Berger 3 104    
23. Pavla Kovalová 1 76    
24. Dominik Hrbáček 1 56    
25.-26. Ladislav Janeček 1 53    
25.-26. Martina Janečková 1 53    
27. Veronika Kučová 1 36    
Průběžné pořadí Bar Chopper cup
Prosinec – Únor
k 08.12.2017
Pořadí a jméno body 125 piv 6 100 Kč
nebo panák
1. Martin Kliment   325 20 1000
2. Michal Malota   225 17 900
3. Walter Skála   205 15 800
4. Daniel Křižan   153 13 700
5. Roman Novosád   145 11 600
6. Vladislav Kolařík   125 9 500
7. Robert Kadubec   112 7 400
8. Michal Vičík   105 6 300
9. Petr Urbánek   93 5 200
10. Pavel Brůna   92 4 100
11.-12. Lukáš Spáčil   85    
11.-12. Pavla Jurigová   85 8 ž1 300 ž1
13. Blanka Kadubcová   72 6 ž2 200 ž2
14.-16. Lenka Koželuhová   53 4 ž3 100 ž3
14.-16. Jiří Fegut   53    
14.-16. Milan Březík   53    
17. Jiří Fegut   32    
Tombola se nám vyhoupla z 15 000Kč na 22 000Kč.

Více zde: https://dc-black-panthers.webnode.cz/turnaje-bar-chopper-cup/ceny-tombol


 

Šipky Zlín bude se hrát v Baru Chopper

 

Pátek              Odehráno
05.10.2018 -  Bar Chopper cup

             5. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

                        Odehráno

Sobota       steelový turnaj ČŠO

06.10.2018 -  Regional Zlín

                Dvojice od 11:00 hod.

          Jednotlivci od 15:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

                         Odehráno

Středa       steelový turnaj ČŠO

10.10.2018 -  open Bar Chopper

          Jednotlivci od 18:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek               Odehráno
12.10.2018 -  Bar Chopper cup

             6. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Středa       steelový turnaj ČŠO

17.10.2018 -  open Bar Chopper

          Jednotlivci od 18:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
19.10.2018 -  Bar Chopper cup

             7. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Středa       steelový turnaj ČŠO

24.10.2018 -  open Bar Chopper

          Jednotlivci od 18:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
26.10.2018 -  Bar Chopper cup

             8. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Středa       steelový turnaj ČŠO

31.10.2018 -  open Bar Chopper

          Jednotlivci od 18:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
02.11.2018 -  Bar Chopper cup

             9. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Sobota       steelový turnaj ČŠO

03.11.2018 -  Regional Zlín

                Dvojice od 11:00 hod.

          Jednotlivci od 15:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005

 

Středa       steelový turnaj ČŠO

07.11.2018 -  open Bar Chopper

          Jednotlivci od 18:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
09.11.2018 -  Bar Chopper cup

             10. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Středa       steelový turnaj ČŠO

14.11.2018 -  open Bar Chopper

          Jednotlivci od 18:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
16.11.2018 -  Bar Chopper cup

             11. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Středa       steelový turnaj ČŠO

21.11.2018 -  open Bar Chopper

          Jednotlivci od 18:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
23.11.2018 -  Bar Chopper cup

             12. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Středa       steelový turnaj ČŠO

27.11.2018 -  open Bar Chopper

          Jednotlivci od 18:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
30.11.2018 -  Bar Chopper cup

             13. kolo (Září-Listopad)

                  začátek 20:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Středa       steelový turnaj ČŠO

05.12.2018 -  open Bar Chopper

          Jednotlivci od 18:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
07.12.2018 -  Bar Chopper cup

             1. kolo (Prosinec-Únor)

                  začátek 20:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Středa       steelový turnaj ČŠO

12.12.2018 -  open Bar Chopper

          Jednotlivci od 18:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
14.12.2018 -  Bar Chopper cup

             2. kolo (Prosinec-Únor)

                  začátek 20:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Středa       steelový turnaj ČŠO

19.12.2018 -  open Bar Chopper

          Jednotlivci od 18:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
21.12.2018 -  Bar Chopper cup

             3. kolo (Prosinec-Únor)

                  začátek 20:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Středa       steelový turnaj ČŠO

26.12.2018 -  open Bar Chopper

          Jednotlivci od 18:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)

 

Pátek
28.12.2018 -  Bar Chopper cup

             4. kolo (Prosinec-Únor)

                  začátek 20:00 hod.

             ( Křiby 4718 Zlín 76005)