h r a j e m e   n a   6   t e r č í ch  s  el. p o č í t á n í m

 

Příští steelový turnaj ČŠO Regional Zlín Bar Chopper

R e g i o n a l

V Sobotu 05.11.2022

jednotlivců od 15:00 hodin

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 17.09.2022 Bar Chopper

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 02.07.2022 Bar Chopper

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 07.05.2022 Bar Chopper

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 05.03.2022 Bar Chopper

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 15.01.2022 Bar Chopper

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 04.12.2021 Bar Chopper

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 09.10.2021 Bar Chopper

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 
 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 21.08.2021 Bar Chopper


 
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 
 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 03.07.2021 Bar Chopper


 
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 
 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 03.10.2020 Bar Chopper

 
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 
 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 05.09.2020 Bar Chopper

Pořadí jednotlivci
1 Sven Verdonck
2 Roman Beninko
3 David Rosí
3 Tomáš Řehák
5 Martin Kliment
5 Walter Skála
5 Ondřej Fryštacký
5 Jana Kaňovská
9 Michal Hrbáček
9 Radek Bačík
9 Dominik Hrbáček
9 David Kořínek
13 Daniel Fitz
13 Pavel Brůna
13 Jiří Řehák
13 Michal Březovják
17 Martin Bačík
17 Zdeněk Vendolský
17 Petr Šopík
17 Ondřej Kubík
21 Filip Vrzala
21 Martin Kubík
21 Pavla Jurigová
21 Jakub Fryštacký
 
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 
 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 29.08.2020 Bar Chopper

Pořadí jednotlivci
1 Roman Beninko
2 Daniel Fitz
3 Martin Kliment
3 Ondřej Fryštacký
5 Walter Skála
5 Martin Nekl
5 David Rosí
5 Tomáš Řehák
9 Jan Prudký
9 Marcel Chudárek
9 Pavel Hlačík
9 David Kořínek
13 David Pokluda
13 Petr Šopík
13 Pavel Brůna
13 Dominik Hrbáček
17 Michal Petřek
17 Pavla Jurigová
17 Andrej Chardikov
17 Jiří Řehák
21 Adam Grebeníček
21 Jakub Fryštacký
21 Jan Doležal
21 Ondřej Kubík
 
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 11.07.2020 Bar Chopper

Pořadí jednotlivci
1 Adam Gawlas
2 Petr Džujík
3 Roman Beninko
3 Sven Verdonck
5 Ondřej Fryštacký
5 Hynek Lindner
5 Dominik Hrbáček
5 Martin Nekl
9 Martin Kliment
9 Walter Skála
9 Adam Grebeníček
9 Petr Šopík
13 Petr Foukal
13 Jana Kaňovská
13 Marcel Chudárek
13 Vladimír Gern
17 Marek Kalina
17 Pavel Hostýnek
17 David Zemčík
17 Pavla Jurigová
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 06.06.2020 Bar Chopper

Pořadí jednotlivci
1 Martin Kliment
2 Roman Beninko
3 Roman Veselý
3 Petr Džujík
5 Martin Vlha
5 Martin Nekl
5 Marcel Chudárek
5 Ondřej Fryštacký
9 Branislav Filípek
9 Hynek Lindner
9 Vladimír Šopf
9 Andrej Chardikov
13 Michal Vitásek
13 Pavla Jurigová
13 Matyáš Rejhon
13 Nikolaj Bován
17 Martin Macháček
17 Walter Skála
17 Jakub Fryštacký
17 Pavel Brůna
21 Andrej Hacaj
21 Daniel Křižan
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 01.02.2020 Bar Chopper

Pořadí jednotlivci
1 Roman Beninko
2 Martin Kliment
3 Daniel Fitz
3 Hynek Lindner
5 Pavel Brůna
5 Ondřej Fryštacký
5 David Rosí
5 Petr Helis
9 Walter Skála
9 Michal Březovják
9 Roman Fryštacký
9 Matyáš Rejhon
13 Roman Ondrašík
13 Roman Veselý
13 Michal Chudárek
13 Martin Dvořák
17 Jakub Fryštacký
17 Pavla Jurigová
17 Drahomíra Chudárková
17 Marcel Chudárek
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 
 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 04.01.2020 Bar Chopper

Pořadí jednotlivci
1 Daniel Fitz
2 Branislav Filípek
3 Roman Beninko
3 Vladimír Šopf
5 Martin Kliment
5 David Rosí
5 Petr Džujík
5 Petr Hynčica
9 Walter Skála
9 Petr Šopík
9 Hynek Lindner
9 Dominik Jirchář
9 Matyáš Rejhon
9 Pavel Brůna
9 Václav Kulenda
9 Ondřej Fryštacký
17 Roman Veselý
17 Pavla Jurigová
17 Nikolaj Bován
17 Marek Kalina
17 Andrej Hacaj
17 Tomáš Jirchář st.
17 Daniel Křižan
17 Martin Nekl
25 Jakub Fryštacký
25 Michal Březovják
25 Květoslav Skokan
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 07.12.2019 Bar Chopper

Pořadí jednotlivci
1 Roman Beninko
2 Roman Fryštacký
3 Martin Kliment
3 Walter Skála
5 Pavel Brůna
5 Ondřej Fryštacký
5 Jakub Fryštacký
5 Petr Hynčica
9 Marcel Chudárek
9 Dominik Jirchář
9 Tomáš Jirchář st.
9 Petr Helis
13 Drahomíra Chudárková
13 Michal Chudárek
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 02.11.2019 Bar Chopper

Pořadí jednotlivci
1 Roman Benischko
2 Ondřej Fryštacký
3 Petr Džujík
3 Roman Veselý
5 Květoslav Skokan
5 Martin Kliment
5 Martin Nekl
5 Pavel Brůna
9 Marcel Chudárek
9 Petr Šopík
9 Michal Březovják
9 Daniel Křižan
13 Jakub Fryštacký
13 Walter Skála
13 Pavla Jurigová
13 Drahomíra Chudárková
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 12.10.2019 Bar Chopper

Pořadí jednotlivci
1 Roman Veselý
2 Roman Benischko
3 Petr Hynčica
3 Martin Nekl
5 Ondřej Fryštacký
5 Martin Kliment
5 Martin Dufek
5 Walter Skála
9 Roman Fryštacký
9 Marcel Chudárek
9 Luděk Cín
9 Michal Březovják
13 Martin Dvořák
13 Pavla Jurigová
13 Petr Drmola
13 Daniel Fitz
17 Pavel Brůna
17 Drahomíra Chudárková
17 Matyáš Rejhon
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 07.09.2019 Bar Chopper

Pořadí jednotlivci
1 Roman Benischko
2 Daniel Fitz
3 Ondřej Fryštacký
3 David Rosí
5 Roman Veselý
5 Martin Kliment
5 Pavel Brůna
5 Vladimír Gern
9 Martin Nekl
9 Marcel Chudárek
9 Walter Skála
9 Petr Kubját
13 Pavla Jurigová
13 Drahomíra Chudárková
13 Ondřej Fojtík
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 03.08.2019 Bar Chopper

Pořadí jednotlivci
1 Marek Polyák
2 David Zemčík
3 Martin Kliment
3 Ondřej Fryštacký
5 Pavel Brůna
5 Daniel Fitz
5 Martin Nekl
5 Roman Beninko
9 Lubomír Mac
9 Pavla Jurigová
9 Roman Veselý
9 Marcel Chudárek
13 Petra Červenková
13 Tomáš Jirchář st.
13 Květoslav Skokan
13 Martin Dvořák
17 Libor Samohýl
17 Drahomíra Chudárková
17 Dominik Jirchář
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 06.07.2019 Bar Chopper

Pořadí jednotlivci
1 Martin Dufek
2 Martin Kliment
3 Ondřej Fryštacký
3 Roman Beninko
5 Michal Březovják
5 Petr Džujík
5 Pavla Jurigová
5 Roman Veselý
9 Daniel Fitz
9 Lubomír Mac
9 Roman Běták
9 Martin Nekl
13 Marcel Chudárek
13 Květoslav Skokan
13 Drahomíra Chudárková
13 Pavel Brůna
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 08.06.2019 Bar Chopper

 
Pořadí jednotlivci
1 Roman Beninko
2 Daniel Fitz
3 David Rosí
3 Marek Polyák
5 Martin Nekl
5 Martin Kliment
5 Marcel Chudárek
5 Roman Veselý
9 Luděk Cín
9 Petr Džujík
9 Pavla Jurigová
9 Roman Ondrašík
13 Drahomíra Chudárková
13 Pavel Brůna
13 Ondřej Fryštacký
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 04.05.2019 Bar Chopper

 
Pořadí jednotlivci
1 Marek Polyák
2 David Rosí
3 Daniel Fitz
3 Luděk Cín
5 Vladimír Gern
5 Martin Kliment
5 Roman Beninko
5 Ondřej Fojtík
9 Ondřej Fryštacký
9 Martin Nekl
9 Michal Březovják
9 Pavel Brůna
13 Marcel Chudárek
13 Pavla Jurigová
13 Michal Procházka
13 Roman Ondrašík
17 Libor Samohýl
17 Kilián Hrdina
17 Drahomíra Chudárková
17 Matyáš Rejhon
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 20.04.2019 Bar Chopper

 
Pořadí jednotlivci
1 David Rosí
2 Walter Skála
3 Daniel Fitz
3 Michal Březovják
5 Roman Beninko
5 Pavel Brůna
5 Martin Kliment
5 Ondřej Fryštacký
9 Tomáš Jirchář st.
9 Dominik Jirchář
9 Pavla Jurigová
9 Luděk Cín

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 30.03.2019 Bar Chopper

 
Pořadí jednotlivci
1 Roman Beninko
2 Petr Džujík
3 Walter Skála
3 Marcel Chudárek
5 Pavel Brůna
5 Martin Kliment
5 Ondřej Fryštacký
5 Daniel Fitz
9 Tomáš Jirchář ml.
9 Tomáš Jirchář st.
9 Vladimír Gern
9 Dominik Jirchář
13 Drahomíra Chudárková
13 Pavla Jurigová

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 16.02.2019 Bar Chopper

Pořadí jednotlivci
1 Martin Kliment
2 Martin Dufek
3 Roman Beninko
3 Petr Džujík
5 Walter Skála
5 Oldřich Kotrla
5 Martin Rédr
5 Tomáš Jirchář st.
9 Pavel Brůna
9 Petr Drmola
9 Matyáš Rejhon
9 Dominik Jirchář
13 Michal Rejhon
13 Jan Březík
13 Pavla Jurigová
13 Martin Dvořák

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 05.01.2019 Bar Chopper

Pořadí jednotlivci
1 Roman Benischko
2 Petr Džujík
3 Marcel Chudárek
3 Martin Kliment
5 Walter Skála
5 David Zemčík
5 Daniel Fitz
5 Petr Klabal
9 Luděk Cín
9 Vladimír Šopf
9 Vít Kocián
9 Martin Rédr
13 Michal Březovják
13 Libor Samohýl
13 Pavel Brůna
13 Pavla Jurigová
17 Drahomíra Chudárková

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 01.12.2018 Bar Chopper

Pořadí jednotlivci
1  Roman Benischko
2  Marcel Chudárek
3  Daniel Fitz
3  Martin Kliment
5  Jaroslav Kovařík ml.
5  Walter Skála
5  Vladimír Gern
5  Michal Březovják
9  Petr Klabal
9  Pavla Jurigová
9  David Zemčík
9  Pavel Raška
13  Martin Dvořák
13  Drahomíra Chudárková
13  Pavel Brůna
13  Petr Štancl

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 03.11.2018 Bar Chopper

Pořadí jednotlivci   Pořadí dvojice
1  Roman Benischko   1  Roman Benischko
2  Martin Kliment   1  Jaroslav Kovařík ml.
3  Michal Březovják   2  Martin Kliment
3  Vladimír Šopf   2  Walter Skála
5  Marcel Chudárek   3  Pavla Jurigová
5  Pavel Brůna   3  Pavel Brůna
5  Vladimír Gern   3  Eva Pelikánová
5  Martin Dvořák   3  Michal Březovják
9  Jaroslav Kovařík ml.        
9  Walter Skála        
9  Pavla Jurigová        
9  Roman Kadlíček        

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 06.10.2018 Bar Chopper

Pořadí jednotlivci   Pořadí dvojice
1  Filip Maňák   1  Roman Benischko
2  Martin Kliment   1  Jaroslav Kovařík ml.
3  Petr Džujík   2  Michal Březovják
3  Roman Benischko   2  Daniel Křížan
5  Jaroslav Kovařík ml.   3  Martin Kliment
5  Walter Skála   3  Walter Skála
5  Daniel Fitz   3  Marek Popelka
5  Vladimír Gern   3  Martin Kostelka
9  Kateřina Neubauerová   5  Pavel Brůna
9  Marcel Chudárek   5  Pavla Jurigová
9  Petr Štancl   5  Filip Maňák
9  Martin Kostelka   5  Filip Šváb
13  Pavel Brůna        
13  Drahomíra Chudárková        
13  Marek Popelka        
13  Michal Březovják        
17  Filip Šváb        
17  Pavla Jurigová        
17  Daniel Křížan        

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 01.09.2018 Bar Chopper

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 04.08.2018 Bar Chopper

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 14.07.2018 Bar Chopper

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 09.06.2018 Bar Chopper

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 05.05.2018 Bar Chopper

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 31.03.2018 Bar Chopper

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 06.01.2018 Bar Chopper

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 04.11.2017 Bar Chopper

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 02.09.2017 Bar Chopper

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 15.07.2017 Bar Chopper

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 14.05.2017 Bar Chopper

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 18.03.2017 Bar Chopper

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 22.01.2017 Bar Chopper

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 5.11.2016 Bar Chopper

 

                                           Roman Benischko   (1)           Dušan Dedek   (2)

                                                  Jiří Kabaja   (3)             Tomáš Čadecký   (3)

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Odehráno ČŠO Regional Zlín 3.9.2016 Koral

 

               David Zemčík  (3)     Daniel Barbořák  (1)       Roman Benischko  (2)     Jaroslav Kovařík ml.  (3)

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odehráno ČŠO Regionál Zlín 9.7.2016 Koral

 

                            Roman Benischko  (2)     Jaroslav Kovařík ml.  (1)    Walter Skála  (3)

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Odehráno ČŠO Regionál Zlín 21.5.2016 Koral

                              Petr Džujík  (3)    Roman Benischko (2)    Jaroslav Farný (3)

                                                           Daniel Barbořák (1)

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

  Odehráno ČŠO Regionál Zlín 20.3.2016 Koral

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 Martin Kučera (3)    Michal Oberstein (3)   Tomáš Řezníček (1)   Roman Benischko (2)

 

 

 

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

       Odehráno ČŠO Regionál Zlín 30.1.2016 Koral

           Roman Benischko (3)   Vladimír Šopf (2)   Vlastimil Jašek (1)   Petr Džujík (3)

 

 

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

        Odehráno ČŠO Regionál Zlín 1.11.2015 Koral

 

            Walter Skála (3)   Jaroslav Kovařík ml. (1)  Radovan Filip (2)  Ondra Běťák (3)

 

 

 

 

______________________________________________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

         Odehráno ČŠO Regionál Zlín 5.9.2015 Koral

 

                            Walter Skála (2)                  Michal Ondo (1)                 David Zemčík (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

         Odehráno ČŠO Regionál Zlín 11.7.2015 Koral

 

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

           Odehráno ČŠO Regionál Zlín 2.5.2015 Koral

            Radovan Filip (2)     Petr Hynčica (1)     Walter Skála (3)    Daniel Fitz (3)

 

 

Celkové pořadí:

1 Petr Hynčica     (340kč)
2 Radovan Filip   (190kč)
3 Daniel Fitz        (115kč)
3 Skála Walter     (115kč)
5 Jiří Landt
5 Roman Chalupa
5 Jakub Chromec
5 David Zemčík
9 Jana Kaňovská
9 Radim Vysloužil

 

 

Bingo:

7x  Petr Hynčica

3x  Radovan Filip

1x  David Zemčík

1x  Daniel Fitz

 

 

Zavření 101+:

118  Roman Chalupa

106  Filip Radovan

 

 

Čtvrtý Zlínský Regionální turnaj na Koralu je odehrán. Děkuji všem zúčastněným hráčům. Příští Zlínský Regionál bude opět na Koralu 11.7.2015. Sledujte stránky ČŠO www.czechdarts.org/ nebo naše stránky Black Panthers dc-black-panthers.webnode.cz/












 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

           Odehráno ČŠO Regionál Zlín 22.3.2015 Koral

             Kovařík Jaroslav ml. (2)  Zemčík David (3)  Skála Walter (1)  Landt Jiří (3)

 

 

Celkové pořadí:

 1  Skála Walter  (270kč)
 2  Jaroslav Kovařík ml.  (150kč)
 3  Landt Jiří   (90kč)
 3  Zemčík David   (90kč)
 5  Urbánek Petr
 5  Halas Tomáš
 5  Čech Štěpán
 5  Jana Kaňovská

 

Bingo:

1x  Walter Skála

1x  Jaroslav Kovařík ml.

 

Zavření 101+:

102  Walter Skála

 

Třetí Zlínský Regionální turnaj na Koralu je odehrán. Děkuji všem zúčastněným hráčům. Příští Zlínský Regionál bude opět na Korálu 2.5.2015. Sledujte stránky ČŠO www.czechdarts.org/ nebo naše stránky Black Panthers dc-black-panthers.webnode.cz/ .

 

 

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

        Odehráno ČŠO Regionál Zlín 30.1.2015 Koral

                   Walter Skála (3)  Jaroslav Kovařík (1)  Jaroslav Kovařík st. (2)   Radovan Filip (3)

 

Celkové pořadí:

 1  Jaroslav Kovařík   (340kč)
 2  Jaroslav Kovařík st.  (190kč)
 3  Walter Skála   (110kč)
 3  Radovan Filip   (110kč)
 5  Marek Kalina
 5  Pavel Landt
 5  Radek Cholasta
 5  Jana Kaňovská
 9  Petr Machálek
 9  Filip Machálek

 

Bingo:

6x  Jaroslav Kovařík st.

5x  Radovan Filip

2x  Jaroslav Kovařík

1x  Walter Skála

1x  Pavel Landt

 

Zavření 101+:

128  Radovan Filip

121  Walter Skála

 

Druhý Regionální turnaj na Zlínsku, kvůli sněhové kalamitě neměl takovou účast i tak jsme si  to užily viz. foto. Děkuji všem zúčastněným hráčům. Příští Zlínský Regionál bude opět na Korálu v Březnu. Termín ještě není pevně dán. Sledujte stránky ČŠO www.czechdarts.org/ nebo naše stránky Black Panthers dc-black-panthers.webnode.cz/ . Termín s pozvánkou se na nich objeví v dostatečném předstihu.

 

 

________________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________

 

            

 

          Odehráno ČŠO Regionál Zlín 27.12.2014 Koral


                                Fitz Daniel (3),   Rosí David (3),   Hynčica Petr (1),   Epstein Jindřich (2)

 

Celkové pořadí:

 1  Petr Hynčica   (575kč)
 2  Jindřich Epstein  (320kč)
 3  Daniel Fitz  (200kč)
 3  David Rosí  (200kč)
 5  Jana Kaňovská
 5  Lukáš Koudelka
 5  Jaroslav Kovařík
 5  Jaroslav st. Kovařík
 9  Pavel Šroubek
 9  Radim Vysloužil
 9  Petr Ilčík
 9  Walter Skála
 13  Štěpán Čech
 13  Radek Cholasta
 13  Petr Urbánek
 13  Petr Štancl
 17  Břetislav Krupa

 

Bingo:

4x  David Rosí

3x  Kovařík Jaroslav ml.

2x  Hynčica Petr

2x  Epstein Jindřich

1x  Ilčík Petr

 

Zavření 101+:

115-  Hynčica Petr

112-  Koudelka Lukáš

107-  Fitz Daniel

 

Historicky první Regionální turnaj na Zlínsku se opravdu vydařil. Děkuji všem zúčasněným hráčům. Termín příštího Zlínského regionálu ještě není pevně dán. Sledujte stránky ČŠO www.czechdarts.org/ nebo naše stránky Black Panthers dc-black-panthers.webnode.cz/ . Termín s pozvánkou se na nich objeví v dostatečném předstihu.